Yeni Filim Geldi Amina Koyim

Yeni Filim Geldi Amina Koyim
Eve beyler, vizyondaki yeni filim. Müthiş bir aksiyon, olağanüstü iç hesaplaşma, inanılmaz sikişler....

7 Ağustos 2008 Perşembe

Penis Uzatma Yöntemleri - 1

Sevgili Kısa Penisli Dostlarım ;

Hepinize mutlu günler dileyerek yazıma başlıyorum.Öncelikle penis büyütme nedir bunu hep beraber öğrenelim.Penis büyütme penisinin uzunluğundan veya büyüklüğünden yeterince memnun olmayan veyahut memnun olupta daha fazlasını isteyen şahıslar tarafında doğal veya doğal olmayan bazende cerrahi operasyon ile vucudun fiziksel değişime uğraştılmasıdır.Peki Doğal Penis Büyütme Tekniklerinin Sırrı Nasıl Çözüldü? Yüzyıllardan beri uygulanmakta olan bu yöntemler özellikler Araplar ve Zenci kabileleri arasında çok sık olarak kullanılmaktaydı.
Siyah insanların büyük penisli oldukları tüm dünya tarafından bilinen bir gerçekti.Bu durumu araştıran bilimadamları kabile kökenli olan bu insanların daha çocuk yaşta doğal penis büyütme tekniklerini uyguladıklarını ve bu sayede penislerini inanılmaz derecede büyütebildiklerini gördü.Tamamen elle yapılan bazı özel masajlara dayanan bu teknikler zaman içerisinde konunun uzmanları tarafından iyice geliştirildi ve sonuçta doğal penis büyütme teknikleri ortaya çıktı.Doğal tekniklerin temeli yüzyıllar öncesine kabileler zamanına dayanır. O zamandan beri başarı ile kullanılan doğal tekniklerin canlı kanıtları siyah insanlardır.İşte ben Doktorunuz olarak dünyanın dört bir yanından elde etmiş olduğum bilgiler ışığında bu doğal yönetmleri sizinle paylaşacağım.İddia ediyorum artık kısa penisli insan kalmayacak.

Yalnız herşeyden önce belirtmem gereken bir konu vardır ve bu çok önemlidir.Penisini büyütecek arkdaşların öncelikle bu uyarıyı dikkate almaları gerekmektedir.Sakın kendi başınıza bildiğinizi okumayın sizde kalıcı ve ciddi hasarlara yol açabilir.Penisin büyüklüğü kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Penis boyu ortalama 16 cm olmakla beraber 11-18 cm normal kabul edilir. Normalden daha uzun bir penis cinsel ilişki sırasında genelde kadına zevk yerine acı vermektedir. Bu nedenle sanılanın aksine uzun (büyük) penis, iyi bir cinsel ilişki için ideal değildir.Ancak normalden daha küçük penisler de cinsel ilişki sırasında sorunlara yol açarlar, dahası sahibine psikolojik olarak sorun olurlar. Penis boyunu ve kalınlığını arttıran çeşitli ameliyatlar (penis büyütme ameliyatları) bulunmakta ve ülkemizde de yapılmaktadır. Ancak penis büyütme ameliyatlarının herkesde başarıyla sonuçlanmadığı da bir gerçektir. Ameliyat öncesi erkeğin hormonlarının ölçümü yapılır ve penisin ereksiyon halindeki boyu saptanır (kökü ile uzu arası). Genellikle 8 cmlik uzunluğa sahip bir penis işlevsel olarak kabul edilir. Fakat kişinin daha uzun penis isteği de dikkate alınarak penis uzatılabilir. Bu uygulama için kişinin diğer yönlerden tam olarak sağlıklı olması gerekir.ve belki bundlardan da daha önemlisi Penisi büyüttüğü iddia edilen vakum pompaları, penis sertleştiğinde içindeki kanı tutan kapakçıklara ters basınç yolu ile zarar vermekte ve sertleşme problemlerinin gelişmesine neden olmaktadır. Bu yüzden zararlıdır.

Herneyse sevgili Kısa Penisli Arkadaşlar biz işimize bakalım ve yöntemlerimizin ilkine geçelim.
Bunun için önce elde edilmesi gereken malzemeleri sayalım.
-2 Adet Havlu (Biri yedek olmak üzere)
-1 Adet Koli Bantı,Şeffaf olanlardan tercihen
-1 Adet Kinder Yumurtası
-3 Baş sarımsak
-50 gr Sütlü Margarin
-1 Adet Bebek bezi
-250 Gr Kuş Yemi
-Min.4kg Max. 7Kg Çekirdeksiz karpuz
-Dağ Bisikleti
-1 Adet Sonic Blade

Öncelikle malzemelerimizi hazırlaadıktan sonra Kinder Yumurtamızın çikolatasını yedikten sonra içinden çıkanr yumurtyı 2 ye ayırmak suretiyle her birini taşşaklarımıza geçiriyoruz.Eğer taşşağımız Kinder Yumurtanın yarım küresine oturmazsa Sütlü Margariniz den bir miktar kullanılarak yapıştırılması sağlanabilir.Fakat hepsini kullanmaynız daha sonra ehemnniyetle tekrar lazım olacaktır bu margarin.
Havlumuzu sıcak buharla ıslattıktan sonra sikimizin etrafına sarıyoruz ve en az 16 dakika sikimizde havlunun kalmasını sağlıyoruz.İleride bir çok yöntemde bunu kullanacağız çünkü penisimizi yumuşatmamız gerekicek kaslarımız yumuşak olduğu sürece daha çok uzamaya elverişli oluyor ve bu şekilde daha iri penise kavuşabiliyoruz yalnız burad aönemle şu nokta üzerinde durmak istiyorum sıcak havluyu asla taşşağımıza bastırmıyoruz zira kinder toplanrının taşşaklarımıza sıkı sıkıy yapışması ve onları kavraması son derece önemlidir..Penisimizin sıcak havlu içerisinde yumuşamasını beklerken koli bantı ile karpuuzumuzun kuzey ve güney yarım kürelerini sarıyoruz ki ileride alacağı sert darbelerden ötürü parçalanmasını ve krıllmasını önlememizin önüne geçmek istiyorsak bunu yapmalıyız.Bu işlemide bitirdikten sonra 3 baş sarımağın bir taneisini götümüze sokuyoruz kalan 2 tanesini ise tokmakla dövdükten sonra sütlü margarinle karıştıyırouz içine biraz kuş yemi ekledikten sonra sikimize bunun ile masaj yapıyoruz yavaşa yukardan aşşağıya inen parmak hareketleriyle ve penisimizn başında parmaklarımızı bastırıyoruz ardından ufak daireler çizmek suretiyle tekrar penisimizin köküne kadar iniyoruz.
daha sonra Sonic Blade buşaçığız ile karpuzumuzun en geniş noktasına 8-10 cm uzunluğunda yarıyoruz ve dağ bisikletimizin gidonunu oraya sokup buradaki deliğği genişletiyoruz...Penisimizi karpuzun içine soktuktan sonra bir kaç git gel hareketi yapıp erekte olmasını sağlayabiliriz.Sayet bu şart olmasada erekte olduktan sonra daha olumlu sonuçlar alındığı görülmüştür.Bebek bezimizi karpuzun etrafından giydikten sonra kalan koli bantlarımız ile boynumuzdan ve omzuunmuzdan bağlamak suretiyle basak aramızdan geçirerek karpuzun etrfına doluyoruz.Pneisimiz sarımsak ve sütlü margarin in etkisi karpuzumuzunda ağırlığı ile uzama işlevine başlamış olacaktır.bu şekilde 6 saat duruyoruz ve her 108 dakika da bir evimizin yad bulundduğumuz ortamın içinde 20 metre yürüyoruz ayrıca her 108 dakikanın 12 dakikasında oturabiliyoruz fakat tekrar belirtmeliyimki oturmazsak daha sağlıklı bir sonuç elde edebiliriz.6 saat sonra dikkatlice karpuzumuzu penisimizden çıkardıktan sonra bir diğer yedek havluyu soğuk su ile ıslattıktan sonra penisimize sarıyor ve sol tarafımızın üzerine olmak suretiyle yan olarak uzanıyoruz.bu şekilde de 6 saat kaldıktan sonra kendimizi ve penisimizi temizleyebiliriz.Her bir seans 0.07 cm uzatmayı garanti etmekle birlikte bu rakam insna metobolizmbası ve sistemine göre değişiklik gösterebilir fakat faat ve miktarlarla oynaması durumunda olumsuz sonuçlar açabilmektedir...
Hepinize Şimdiden Kolaylıklar diliyorum
Bol Şans !
Gün geçtikçe uzayan penisinizi kullandıkça doktorunuzu hatırlayın!
Bir Başka Penis uzatma yönetimde görüşmek üzere
Şimdilik Hoşçakalın...

Hiç yorum yok: